Právo

Právo

Cílem odborníků spolupracujících v rámci SBS Partners je rychle, efektivně a spolehlivě řešit právní problémy klientů z řad firem i občanů. Náš tým je složen z advokátů, právníků, účetních a daňových poradců, a dalších specialistů. Najdete nás v Praze 2.

Fungující advokátní praxe a zahraniční zkušenosti členů našeho týmu představují garanci kvalitních služeb. Naší prioritou je srozumitelná komunikace ve vztahu ke klientovi. Jen tak lze společně dosáhnout kvalitních výsledků.


Právní služby pro firmy

Řadu let se zabýváme poskytováním právních služeb firmám a firemním poradenstvím v oblasti obchodního práva a práva obchodních společností. Zaměřujeme se na zakládání společností, provádění změn ve společnostech, jejich přeměny a likvidace.

Pro mnoho našich klientů současně zajišťujeme celkovou korporátní agendu, včetně smluv s obchodními partnery a vymáhání pohledávek. Vaši firmu zastoupíme v soudních a správních řízeních.

Nabídka právních služeb pro firmy


Právní služby pro občany

Klientům z řad občanů poskytujeme právní služby v oblasti občanského práva se zaměřením na právní vztahy k nemovitostem, závazkové právo a rodinné právo. Pro klienty zajišťujeme veškeré úkony nutné k úspěšnému uplatňování jejich práv.

Vedle fyzických osob poskytujeme právní služby též družstvům a společenstvím vlastníků jednotek, zejména při hospodaření a dispozicím s nemovitým majetkem. 

Nabídka právních služeb pro občany


Další služby

V rámci našeho týmu doplňujeme právní služby o odborné poradenství v oblasti daní, účetnictví a auditu. Další služby, například poskytování právního poradenství na území Spolkové republiky Německo, našim klientům zajišťujeme formou outsourcingu prostřednictvím prověřených třetích osob.

POŠLETE NÁM POPTÁVKU

Poskytujeme poradenství v oblasti práva, daní, auditu a outsourcingu. Pomůžeme Vám.

* Povinné pole


Hledáte dobrého právníka nebo daňového poradce? Právě jste ho našli.

Napište nám co Vás trápí. Pomůžeme Vám s řešením Vašeho problému.

Napište nám