Právo

Komerční nemovitosti

Zajistíme pro Vás služby v oblasti komerčních nemovitostí, konkrétně právní a daňové služby související s výstavbou, prodejem, pronájmy a správou komerčních nemovitostí.

S výstavbou, dalšími dispozicemi (prodej, pronájem) i správou komerčních objektů je spojena řada povinností, které vyžadují vysokou úroveň právních znalostí a dostatek času.

Náš tým Vám poskytne kompletní servis v této oblasti, zajistí Vašemu projektu bezpečný a plynulý průběh a ohlídá za Vás soulad s právními a daňovými předpisy.

S komerčními realitami lze disponovat mnoha způsoby, v praxi jde nejčastěji o prodej či nákup objektů, jejich provoz, financování, pronajímání, a v neposlední řadě také jejich výstavba či přestavba. Součástí právních služeb je rovněž zastupování před správními úřady v rámci žádosti o stavební a jiná povolení, a také zastupování před soudy v případě sporu o práva k nemovitostem.

Uvedené dispozice s komerčními nemovitostmi vyžadují rovněž spolupráci dalších subjektů, bez nichž by Váš projekt nemohl být úspěšně dokončen. SBS Partners proto zajišťuje jednání s vlastníky objektů, dále s osobami, jejichž věcná práva váznou na nemovitostech, jakož i s dalšími subjekty (bankami, developery, investory či daňovými poradci), to vše v závislosti na potřebách konkrétní situace.Hledáte dobrého právníka nebo daňového poradce? Právě jste ho našli.

Napište nám co Vás trápí. Pomůžeme Vám s řešením Vašeho problému.

Napište nám