O nás

Reference

Obchodním společnostem, sdruženým v HESTI GROUP HOLDINGU, poskytují členové SBS Partners od roku 2010 právní služby v oblastech korporátní agendy, související s provozováním podniku a výstavbou společností, smluvní servis v oblasti obchodního práva a právní konzultace. SBS Partners dále pro společnosti, sdružené v HESTI GROUP HOLDINGU, řeší pracovněprávní problematiku spojenou s jejich činností, a jednotlivé společnosti zastupují v soudních a rozhodčích řízeních, v případě potřeby i s mezinárodním prvkem.

HESTI GROUP HOLDING

HESTI GROUP HOLDING


Obchodní společnost Středovy pekárny a její odštěpné závody v ČR využívají od roku 2008 právních služeb členů sdružení SBS Partners k řešení pracovněprávní problematiky, smluvních vztahů s obchodními partnery, jakož i právní podpory při zajištění provozu svých podniků. SBS Partners poskytuje Středovým pekárnám a jejich odštěpným závodům právní služby při řešení korporátní agendy a zastupuje uvedené společnosti v soudních a správních řízeních.

Středovy pekárny s.r.o.

Středovy pekárny s.r.o.


MORGANA ALU je obchodní firmou, zajišťující subdodávky komponentů v rámci stavebních projektů, zejména dodání a montáže hliníkových stavebních prvků, včetně atypických ocelových konstrukcí a atypických prvků prosklení. K řešení firemní agendy i smluvních vztahů se zákazníky a obchodními partnery využívá MORGANA ALU od roku 2014 právní služby SBS Partners.
Morgana-Alu s.r.o.

Morgana-Alu s.r.o.


EXINER Group je inovativní technologickou firmou, která nabízí služby v oblastech ekonomicko-energetických analýz, komerčního inženýrství, energetických projektů a jejich financování, i podporu při řešení všech složek energetického hospodářství. V souvislosti s těmito činnostmi poskytují členové sdružení SBS Partners společnosti EXINER Group od roku 2008 právní a ekonomické služby, a současně pro EXINER Group řeší korporátní, smluvní a pracovněprávní agendu.

EXINER Group s.r.o.

EXINER Group s.r.o.


Hledáte dobrého právníka nebo daňového poradce? Právě jste ho našli.

Napište nám co Vás trápí. Pomůžeme Vám s řešením Vašeho problému.

Napište nám